Герега розказала, що їй не дали поділити

Четвер, 11 липня 2013, 15:55

Секретар Київради Галина Герега заявляє, що через блокування роботи Київради місту не вдалося перерозподілити 100 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба Гереги.

Герега наголосила, що до порядку денного пленарного засідання, запланованого на 11 липня 2013 року, були внесені виключно соціально важливі проекти рішень та питання розвитку інфраструктури міста.

Також місто не зможе направити 100,0 млн. грн., які надійшли з державного бюджету, на реконструкцію Поштової площі та будівництво метро на ж/м Теремки.
Не будуть перерозподілені кошти на:
-       Реконструкцію парку "Володимирська гірка" (в рамках підготовки до відзначення 1025-річчя Хрещення Русі) – 3,0 млн. грн.
-       Створення Алеї Воїнської Слави в Парку Вічної Слави – 1,5 млн. грн.
-       Продовження реконструкції пр-ту Григоренка – 16,4 млн. грн.
-       Реконструкцію дороги Київ – Гостомель – 2,4 млн. грн.
-       Реконструкцію котельні на вул. Котельникова, 7/13 – 4,8 млн. грн.
-       Продовження робіт на магістральних каналізаційних колекторах – 12,2 млн. грн.

Крім того, заблоковані проекти рішення про надання статусу скверів ділянкам вздовж вул. Столєтова у Голосіївському районі та по вулиці Депутатській, 13-17 у Святошинському районі Києва, поскаржилась Герега.

"Чи заслуговують на це кияни? Думаю, це було дуже несправедливо стосовно них. Цим вчинком опозиція просто плюнула в обличчя киянам", - сказала Герега.

"Хочу звернути вашу увагу, що народні депутати стали приходити до Київради лише тоді, коли почалися вибори до Верховної Ради, до цього часу жодного депутата і жодного представника від жодної політичної сили не було у залі. Хіба це не політичний піар? Сесія зірвана, але я вважаю, що ми не маємо права підводити своїх виборців, киян. Ми будемо робити все можливе, щоб кияни не були заручниками політичних баталій", - заявила секретар Київради, яка не виключає проведення позачергової сесії.

Регіонал Олексій Омельяненко не виключив, що така сесія може відбутися вже у п’ятницю.

Водночас Арсеній Яценюк вважає, що заяви представників влади про начебто припинення соціальних виплат через те, що не працює Київрада, - "це інсинуації".

"Це все не відповідає дійсності. Державне казначейство буде фінансувати все, що передбачено в законі про Державний бюджет. Усі кошти, які є, повинні бути профінансовані: і на метро, і на вчителів, і на лікарів", - заявив  Яценюк.

"А от якщо грошей немає, то вони будуть розповідати, що в цьому винна опозиція. Це брехня і не відповідає дійсності", - підкреслив він.powered by lun.ua