Бюджетний комітет хотів кинути гроші на Донецьк, Луганськ і зал для депутатів

5 переглядів
П'ятниця, 12 липня 2013, 11:47

Бюджетний комітет продовжують використовувати для перерозподілу грошей у "ручному режимі".

Про це заявила перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань бюджету Оксана Калетник, яку цитує її прес-служба. .

"До порядку денного чергового засідання комітету були включені лише питання, пов'язані з перерозподілом бюджетних коштів", - каже народний депутат.

При цьому час проведення самого засідання кілька разів змінювали.

За словами депутата, одним з пунктів порядку денного було питання про збільшення видатків на розвиток бюджетної програми "Державні капітальні видатки, що розподіляються КМУ" в сумі 1 млрд. 789 млн. 800 тис. грн. та субвенції місцевим бюджетам з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій" у сумі 348 млн. 100 тис. грн.

При цьому розподіл додаткових капітальних витрат між центральними і місцевими органами влади здійснюється без будь-яких критеріїв, у "ручному режимі". У підсумку Донецька область отримає 38 млн. 327 тис. грн., Луганська - 24 млн. грн., а Вінницька - 6 млн. 200 тис. грн., Рівненська - 3 млн. грн.

Що стосується перерозподілу грошей для центральних органів влади, то, на витрати з утримання Державного управління справами виділяють 30 млн. грн. Ще 70 млн. призначених для поліпшення умов утримання термінального комплексу в аеропорту "Бориспіль", як з'ясувалося, збираються витратити на облаштування залу з прийому офіційних делегацій.

30 млн. грн. хотіли виділити на розширення Паркової алеї, і така ж сума піде на реконструкцію дороги, яка веде від Володимирської гірки до Києво-Печерської Лаври.

"Збільшити всі ці витрати планують за рахунок зменшення видатків за програмою "Обслуговування державного боргу і заходи щодо поступової компенсації громадянам втрат від знецінення грошових заощаджень", - каже депутат.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua