Магера допускає прийняття закону про перевибори в проблемних округах

Середа, 17 липня 2013, 12:53

Заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера припускає розробку і прийняття Верховною Радою спільного від усіх фракцій законопроекту про перевибори в проблемних округах.

Про це він сказав журналістам, пишуть "Українські новини".

"Я не виключаю, що парламентський комітет може якийсь спільний законопроект (про перевибори в проблемних округах) подати до Верховної Ради для прийняття в цілому" - сказав Магера.

На його думку, це був би найкращий варіант, тому що такий важливий законопроект повинен мати підтримку як влади, так і опозиції.

Магера впевнений, що саме легітимізація перевиборів через цей проект закону дозволить провести їх максимально відкрито і безконфліктно.

Як відомо, партія УДАР вважає, що влада зацікавлена в проведенні повторних виборів депутатів Верховної Ради в семи мажоритарних округах в грудні після проведення листопадового саміту "Східного партнерства" у Вільнюсі (Литва).

Фракція ПР виступає за проведення перевиборів депутатів Ради в 5 проблемних округах (№ № 94, 132, 194, 197, 223) і в округах (№ № 11 і 71), в яких були обрані депутатами позбавлені мандатів Павло Балога і Домбровський, в грудні .powered by lun.ua