Кирило і К° будуть проводити служби в поїзді і "зв'яжуть три столиці"

Понеділок, 22 липня 2013, 15:22

Глава Російської православної церкви патріарх Кирило і предстоятелі інших православних церков будуть пересуватися за маршрутом "Москва-Київ-Мінськ" на спеціальному літерному поїзді.

Про це повідомив під час відеомосту Київ-Москва керівник патріаршої прес-служби диякон Олександр Волков у понеділок, передає Інтерфакс-Україна.

"Для урочистостей буде створено спеціальний так званий літерний поїзд, на якому з Москви до Києва, а потім до Мінська будуть пересуватися предстоятелі помісних православних церков і патріарх Кирило і гості, які перебуватимуть в Москві", - сказав Волков.

Він також додав, що "в спеціальному храмі-вагоні буде також пересуватися і хрест Святого апостола Андрія Первозванного". За словами Волкова, у цьому храмі-вагоні будуть відбуватися богослужіння під час руху поїзда.

"Цей поїзд в такому фізичному сенсі зв'яже три столиці - Москву, Київ і Мінськ", - зазначив глава прес-служби. На його думку, "це пересування саме по собі буде символізувати єдність православ'я".

Волков повідомив, що склад з духовенством прибуде до Києва ввечері в п'ятницю, 26 липня.

Він нагадав, що хрест із Греції доставили до Санкт-Петербурга, зараз він знаходиться в Москві, і в рамках урочистостей з нагоди 1025-річчя Хрещення Русі його привезуть до Києва і Мінська.

Крім того, глава патріаршої прес-служби висловив надію, що в молебні на Володимирській гірці в Києві, який відбудеться в суботу, 27 липня, візьмуть участь представники влади на найвищому рівні.powered by lun.ua