Віруючих не пускатимуть на молебень щодо Хрещення Русі без запрошень

Вівторок, 23 липня 2013, 14:03

УПЦ МП рекомендує віруючим не приходити на молебен, який відбудеться з приводу 1025 річниці хрещення Київської Русі, без запрошення.

Про це на прес-конференції сказав прес-секретар предстоятеля УПЦ, голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ протоієрей Георгій Коваленко, передають "Українські новини".

Молебен буде проходити 27 липня на Владимирській гірці. Там будуть присутні кілька президентів, а також офіційні делегації різних країн, тому буде наявний високий рівень охорони.

Коваленко порекомендував замість відвідування молебню подивитися його по телевізору, або послухати по радіо, а також прийти на богослужіння в Києво-Печерську лавру.

"Хто з віруючих прагне потрапити, нам певну кількість запрошень видали для церкви, і вони поширюються нашою церквою", - додав він.

Водночас, МЗС підтверджує візити в Україну президента Росії Володимира Путіна, Молдови Ніколає Тімофті й Сербії Томіслава Ніколича в Україну для участі у святкуванні 1025-річчя хрещення Київської Русі.powered by lun.ua