"Батьківщина" обіцяє не допустити новорічних перевиборів

Середа, 24 липня 2013, 09:48

Партія "Батьківщина" планує не допустити проведення наприкінці грудня перевиборів депутатів Верховної Ради в 7 округах.

Про це в інтерв'ю телеканалу "5 канал" сказав перший заступник голови партії Олександр Турчинов, передають Українські новини.

"Наступний шахрайський хід влади - вони хочуть проводити вибори перед Новим роком. Звичайно, у більшості українців уже будуть інші плани, ніж іти голосувати... Всі ці кроки ми здатні заблокувати, і не дозволимо зробити так, щоб вибори проводилися в новорічні свята", - сказав депутат.

Турчинов зазначив, що влада не здатна перемагати на виборах чесно, і тому вигадує всілякі махінації.

Депутат нагадав, що раніше Партія регіонів виступала за проведення перевиборів наприкінці серпня - у період відпусток, коли багато з людей так само не мали б можливості прийти на дільниці.

За словами Турчинова, після провалу такого плану влада переключилася на наступний період канікул - новорічний.

"Батьківщина" наполягає, що єдина сприятлива дата проведення перевиборів - 27 жовтня, тому що в цей день у багатьох регіонах будуть обирати місцеві ради, що спростить проведення виборів Ради.

Як повідомлялося, фракція ПР виступає за проведення перевиборів депутатів Ради в 5 проблемних округах (№№94, 132, 194, 197, 223) і в округах (№№11 і 71), у яких було обрано депутатами Павла Балогу й Домбровського, у грудні.powered by lun.ua