Путін приїхав на "антиєвропейський" круглий стіл Медведчука

Субота, 27 липня 2013, 13:43

Президент Росії Володимир Путін приїхав на круглий стіл організований лідером громадського руху "Український вибір" Віктором Медведчуком.

Про це повідомив депутат від Партії регіонів Олег Царьов на своїй сторінці в мережі Facebook.

"На наш круглий стіл, присвячений цивілізаційному вибору України, приїхав Путін", - написав він.

Згідно анонсу заходу він називається "Конференція "Православно-слов'янські цінності - основа цивілізаційного вибору України".

Путін приїхав на круглий стіл Медведчука. Фото Олега Царьова
Путін приїхав на круглий стіл Медведчука. Фото Олега Царьова

Беруть участь: лідер Громадського руху "Український вибір" Віктор Медведчук, радник президента Росії Сергій Глазьєв, керівники провідних наукових установ України та Росії, фахівці та незалежні експерти в галузі права, економісти, політологи, громадські та культурні діячі, представники громадських організацій та ЗМІ.

"Питання: близькі чи українському суспільству нав'язуються єврочиновниками "європейські цінності" або ж українці виступають за збереження і утвердження споконвічних православно-слов'янських духовних орієнтирів, засад і традицій", - зазначено в анонсі.

Конференція організована громадським рухом "Український вибір", одним із засновників якого є екс-керівник адміністрації президента України (2002-2005) Віктор Медведчук.

Як відомо, раніше Путін відвідав молебень на Володимирській гірці і зустрівся з президентом Віктором Януковичем. Їхня зустріч тривала 15 хвилин.

Українська правдаpowered by lun.ua