У "Батьківщині" завівся "самостійний" депутат. Їх купуватимуть під голосування?

6 переглядів
Четвер, 4 липня 2013, 13:02

Депутат від "Батьківщини" Василь Кравчук збирається голосувати незалежно від фракції.

Про це він заявив в інтерв'ю "Українській правді".

Водночас з фракції виходити він не буде.

Раніше прізвище Кравчука називали в списку потенційних "тушок".

У четвер Кравчук уже голосував закон про векселі.

У середу на своєму засіданні "Батьківщина" вже оголосила йому попередження за те, що останні тижні депутат голосував всупереч рішенню фракції.

Незалежні голосування Кравчука можна простежити щонайменше з 18 червня, коли він або один, або разом ще з кількома членами "Батьківщини" голосував за урядові законопроекти - зокрема, про внесення змін до бюджету або до Податкового кодексу щодо трансфертного ціноутворення.

Незважаючи на догану, Кравчук і далі збирається голосувати самостійно.

"Я вступав до "Батьківщини" Юлії Тимошенко, а зараз відбувається приватизація партії Арсенієм Яценюком. Він розставляє своїх людей, не дослухаючись до думки партійців", - каже Кравчук.

Депутат не приховує, що пішов у самостійне плавання після того, як Яценюк вирішив зняти його з посади керівника Хмельницького обласного осередку "Батьківщини".

"Я знаю, що Яценюк уже провів співбесіду та дав добро призначити на мою посаду нову людину - керівника місцевого Фронту змін Олександра Ксенжука", - розповів Кравчук в інтерв'ю "Українській правді".

Натомість у фракції кажуть, що така зміна позиції Кравчука пов’язана з тим, що він отримав 3 мільйони доларів.

У середу у фракції відбувся скандал через голосування законопроекту "Про оренду державного та комунального майна" (щодо гідротехнічних споруд рибогосподарських технологічних водойм. На фракції було домовлено, що вона не голосує цей закон.

Але проголосувало 20 депутатів. Всередині фракції не виключають, що депутати отримують фінансування від опонентів за такі голосування.

У фракції також не виключають, що більше виходу "тушок" не буде, а будуть проплачувати депутатів під окремі голосування.

Наприклад, минулого тижня разом з більшістю голосувала Ольга Сікора.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua