Замість Лавриновича на чолі Мін'юсту поставлять Лукаш - джерело

Четвер, 4 липня 2013, 14:46

Кабінет міністрів подав президенту Віктору Януковичу подання на призначення головою Міністерства юстиції Олени Лукаш, яка до цього працювала міністром Кабінету міністрів.

Про це повідомило ZN.UA джерело у Кабміні.

На цій посаді Лукаш змінить Олександра Лавриновича, обраного членом Вищої ради юстиції за парламентською квотою.

Очікується, що указ голови держави про нове призначення буде опубліковано 4 липня.

За даними джерел видання, подальша доля посади міністра Кабінету міністрів була під питанням. Планувалося, що після переходу Лукаш у Мін'юст посаду буде скасовано. Однак посаду "міністра без портфеля" вирішили зберегти.

Лукаш – довірена особа Януковича і досить значні повноваження відновленого після адмінреформи міністра Кабінету міністрів виписувалися спеціально під неї.

Саме міністр Кабміну формує вичерпний порядок денний засідань уряду, його підпис є необхідною та останньою візою при випуску рішень уряду у світ.

Уряд вніс друге подання про призначення замість Лукаш міністром Кабінету міністрів екс-депутата від Партії регіонів Владислава Забарського.

Він відомий своєю активною участю у парламентських бійках і внесенням лобістського закону про списання боргів підприємств військово-промислового комплексу. powered by lun.ua