Екс-віце-меру Керчі дали 3 роки умовно за хабар

Вівторок, 13 серпня 2013, 15:52

Колишній віце-мер Керчі Олег Каторгін засуджений до 3 років обмеження волі з 3 роками випробувального терміну, штрафу й заборони на 3 роки обіймати певні посади.

Таке рішення оголосив суддя Керченського міськсуду Владислав Шумов, передають "Аргументы недели – Керчь".

Також винесено вирок колишньому начальнику юридичного департаменту мерії Керчі Наталі Мочаєвій. Їй суд призначив місяць арешту. Захист Мочаєвої не згоден із вироком.

"Ми вважаємо, що покарання жорстке і будемо подавати апеляцію. У зв'язку з тим, що основне покарання у вигляді обмеження волі до неї не може бути застосоване, тому що вона мати-одиначка і неї неповнолітня дитина", - заявив виданню захисник Мочаєвої Валерій Бєліченко.

Крім того, за рішенням суду, Каторгін і Мочаєва повинні виплатити потерпілому, Володимиру Камишлейцеву, матеріальну і моральну шкоду у розмірі 5 тисяч гривень.

Раніше представник прокуратури АРК просив суд про покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки, з відстрочкою на 3 роки, і заборони займати певні посади строком на 3 роки, з виплатою штрафу в розмірі понад 12-ть тисяч кожен.

Захист просив суд призначити м'якше покарання.

Каторгін і Мочаєва на судовому засіданні визнали свою провину, щиро покаялися, але не визнали цивільний позов, висунутий проти них потерпілим.

У грудні минулого року прокуратура Криму відкрила кримінальне провадження за фактом отримання хабара першим заступником мера Керчі Олегом Каторгіним і начальником юридичного департаменту міськради Наталею Мочаєвою.

Спочатку їм інкримінували скоєння злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 ("отримання хабара в особливо великому розмірі, поєднане з вимаганням") КК України. Пізніше стаття була змінена. На попередньому слуханні вже повідомлялося про звинувачення за статтею 364 ("зловживання владою або службовим становищем") КК.powered by lun.ua