Росія нагадала Україні про "сирну війну": рік цілий в "ладушки" грали

Середа, 14 серпня 2013, 14:02

Головний санітарний лікар Росії, глава Росспоживнагляду Геннадій Онищенко просить не пересмикувати факти у зв'язку з ситуацією навколо продукції фірми Roshen.

Про це чиновник заявив в середу, передають "РИА Новости".

"Не треба організовувати проти Росії опір, нічого не вийде. Не треба пересмикувати факти, а треба сідати і домовлятися", - сказав Онищенко.

Він зазначив, що після скандалу з сирами Росспоживнагляд запропонував Україні провести акредитацію декількох лабораторій з контролю за якістю продукції.

"Із сиром була проблема, давайте акредитуємо на вашій території лабораторії, яким ми будемо довіряти... Було відібрано п'ять лабораторій. Але як тільки ми пустили сир до Росії, вони забули про ці домовленості. Ось тільки зараз приїхали, а рік цілий в ладушки грали", - зазначив Онищенко.

Він додав, що Росспоживнагляд продовжує вилучати з російського ринку продукцію українських кондитерських заводів Roshen.

Як відомо, 29 липня Росспоживнагляд заборонив ввезення в країну цукерок української компанії "Рошен", що належить депутату Петру Порошенку.powered by lun.ua