Фірма чиновника з Кабміну виграла тендер на майже 43 мільйони

Четвер, 15 серпня 2013, 09:30

Фірма, засновником якої є чиновник з Кабінету міністрів Іван Ткаленко, виграла тендер на 42,95 мільйонів гривень на будівництво доступного житла.

Про це повідомляють Наші гроші з посиланням на Вісник державних закупівель.

Відділ капітального будівництва Білоцерківської міськради Київської області 5 серпня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ "Білоцерківський Міськбуд" на будівництво доступного житла з вбудованими приміщеннями по вул. Молодіжній.

 

Вартість угоди склала 42,95 мільйонів гривень.

Згідно з техзавданням збудувати повинні 9-поверховий будинок на 126 квартир загальною площею 7 917  м2 з вбудованими приміщеннями на 1 і 2 поверхах площею 1 203 м2.

Загалом передбачені 1 чотирикімнатна квартира, 19 трикімнатних, 45 двокімнатних і 61 однокімнатна.

У цьому ж приміщені будуть розміщені амбулаторія загальної практики сімейної медицини на 20 тис. прикріпленого населення і центр первинної медико-санітарної допомоги на 100 тис. прикріпленого населення.

Також у вартість будівництва входить благоустрій та озеленення території, облаштування під’їзд і підхіду до будинку та автостоянки, лавки й урни, загальні проектно-вишукувальні роботи.

Завершити будинок повинні до кінця 2015 р., фінансують будівництво спільно з державного та місцевого бюджетів.

Співзасновниками фірми "Білоцерківський Міськбуд"  є директор Департаменту забезпечення взаємодії з ВРУ та регіонами Кабінету Міністрів України Іван Ткаленко, його дочка Інна Ткаленко, колишній депутат Білоцерківської міськради Володимир Часновський, а також Віра Вокіна та Валентина Дюміна.

За останні п’ять років  фірма виграла тендерів на 94,41 млн грн.