"Регіонали" заблокували входи до КМДА і не впускають опозицію

Понеділок, 19 серпня 2013, 09:30

До приміщення Київради не можуть потрапити співробітники КМДА та депутати від УДАРу, крім того кабінет фракції УДАР у Київраді опечатали.

Про це повідомив заступник голови фракції УДАР у Київраді Андрій Странніков, передає Тиждень.

"Сьогодні вранці наші працівники, прийшовши на роботу, побачили, що кабінет опечатано. На паперовій стрічці написана дата 18.08.2013 і стоїть чийсь незрозумілий підпис. Спроба з’ясування цього питання не дала результату", - розповів Странніков.

За його словами, "можливо після п’ятничного візиту громадських активістів до Київради тепер керівництво міста побоюється, що інші активісти можуть "переховуватися" у нашому кабінеті".

Крім того, як повідомив Странніков "Українській правді", його та ще одного депутата від УДАРу не пускають до Київради.

Також туди не пропускають співробітників КМДА. Люди кажуть, що їх не пускають на  роботу з другої половини п’ятниця, коли приміщення Київради було повністю перекрито.

Водночас депутати та їхні помічники обурюються, що ще з 7 ранку через задній вхід у приміщення Київради пропустили депутатів від Партії регіонів, які заблокували всі проходи до залу Київради.

Як розповів УП депутат Київради від УДАРу Олексій Давиденко в приміщенні Київради знаходяться близько 80 депутатів більшості.

При цьому 15 народних депутатів від Партії регіонів блокують центральний вхід на першому поверсі.

Серед депутатів ВР від Партії регіонів Ельбрус Тадеев, Врадислав Лук'янов, Олег Царьов.

Від опозиції в приміщенні є лише сам Давиденко та представниця Батьківщини Тетяна Меліхова.

Давиденка запустили о 8 ранку, коли він прийшов відкривати фракцію. Решту депутатів від УДАРу не підпускають навіть до центрального входу в Київраду, вони стоять перед першим кордоном міліції.

У приміщення Київради також не може потрапити преса.

Також у приміщення не пустили заступника прокурора Києва гоголя. Він пішов через службовий вхід. Мету візиту він не пояснив.

Між тим у залі Київради перебувають секретар Київради Галина Герега та депутати від більшості.

Фото з Facebook
Фото з Facebook Валерій Рок

Українська правда