Після відставки губернатор Херсонської області захопився плагіатом - ЗМІ

Понеділок, 19 серпня 2013, 17:05

Колишній губернатор Херсонської області, а нині керівник відділення банку "Київська Русь" в Херсоні Борис Сіленков, займається плагіатом.

Про це пише "Фокус".

Видання стверджує, що у своїх статтях, під якими він підписується як фінансовий експерт, "екс-чиновник видає чужі думки за свої".

Наприклад, колонка "Єдине, що Україну сьогодні рятує, - можливість давати хабарі", опублікована на сайті new-time.kherson.ua, практично вся є компіляцією статті видання "Сегодня" під назвою "Як врятувати податкову систему України: світовий досвід" під авторством Владислава Бовсуновського.

У деяких фрагментах Сіленков завбачливо поміняв займенники, щоб розповідь йшла від першої особи.

Опубліковано на сайті new-time.kherson.ua 10 серпня 2013. Автор  Сіленков. Щоб збільшити зображення, натисніть на картинку

"Плагіат пішов у маси - колонку кандидата економічних наук, доктора філософських наук Бориса Сіленкова розміщують на своїх сторінках херсонські сайти", - пише видання.

Опубліковано на сайті segodnya.ua 27 лютого 2012. Автор Бовсуновський. Щоб збільшити зображення, натисніть на картинку

Так, на місцевому порталі khersonline.net опубліковані псевдодумки екс-чиновника, а стаття прикрашена його фотографією.

За інформацією ЗМІ, це не єдиний приклад плагіату.

Колонка "Хто виплатить пенсії" (сайт new-time.kherson.ua, від 11 січня 2013 року) скомпонована з дослівних повторень раніше опублікованих статей.

У матеріалі "Хто взяв ваші гроші", вивішеному на порталі new-time.kherson.ua і підписаним Борисом Сіленковим, є цілі уривки міркувань, які слово в слово повторюють публікації російських сайтів.

А в тих місцях, де наводять приклад Росії, заповзятливий екс-чиновник видає їх за приклади України.

Опубліковано на сайті new-time.kherson.ua 12 грудня 2012. Автор Сіленков. Щоб збільшити зображення, натисніть на картинку
Опубліковано на сайті new-time.kherson.ua 12 грудня 2012. Автор Сіленков. Щоб збільшити зображення, натисніть на картинку

Борис Сіленков у коментарі визнав, що опублікував фрагменти статті з газети "Сегодня" і запропонував виданню в рамках закону пред'явить претензії.

Опубліковано на сайті ufomail.ru 1 квітня 2010. Автор невідомий. Щоб збільшити зображення, натисніть на картинку
Опубліковано на сайті ufomail.ru 1 квітня 2010. Автор невідомий. Щоб збільшити зображення, натисніть на картинку

Запитання про інші приклади порушення прав інтелектуальної власності він залишив без відповіді.powered by lun.ua