США підтримують європрагнення України - заява Керрі

Четвер, 22 серпня 2013, 19:04

США вітають Україну з 22-ю річницею незалежності і заявляють про свою підтримку Києву у виконанні умов Європейського Союзу, необхідних для підписання Угоди про асоціацію.

Мова про це йде в заяві держсекретаря Джона Керрі, яку він зробив від імені президента США Барака Обами, пише "Інтерфакс-Україна".

"Американський і український народи поділяють славну історію як партнери і як друзі. Кожен день ми працюємо разом над спільними важливими питаннями, починаючи від сприяння економічному зростанню та диверсифікації джерел енергетики до співробітництва з питань ядерної безпеки та нерозповсюдження", - йдеться в заяві.

Керрі запевнив у тому, що США залишаються "відданими допомоги нашим українським партнерам, в той час як ви працюєте над тим, щоб стати процвітаючою європейською демократією з вільною і відкритою економікою".

"Ми рішуче підтримуємо виконання Україною умов Європейського Союзу для підписання Угоди про асоціацію та глибоку і всеосяжну зону вільної торгівлі на Вільнюському саміті в листопаді", - заявив держсекретар США.

Крім того, Вашингтон оцінив українське лідерство в якості голови Організації безпеки і співробітництва Європи.

"Ми також вітаємо українські зусилля з просування глобального миру та безпеки в країнах-сусідах Європи і по всьому світу", - зазначив Кері.

"США з нетерпінням чекають продовження співпраці з цих та інших питань, як ми зміцнюємо узи дружби між нашими урядами і нашими народами", - додав він.powered by lun.ua