Американського посла вразило співпадіння поглядів влади і опозиції

Неділя, 25 серпня 2013, 20:11

Новий посол США Джеффрі Пайєтт вражений співпадінням позицій представників української влади та опозиції стосовно європейського вибору України.

Про це він сказав в інтерв’ю програмі "Події тижня" на телеканалі "Україна".

"Мені була надана честь вручити мої вірчі грамоти від президента Обами президенту Януковичу досить скоро після прибуття. Також учора я мав нагоду зустрічатися з керівництвом "Батьківщини", зокрема паном Яценюком", - розповів посол.

"У цих двох зустрічах мене вразила та ступінь співпадіння позицій, яку я побачив у українських політичних лідерів стосовно їхньої відданості європейському вибору України", - сказав Пайєтт.

На його думку, "вони сповнені рішучості бачити Україну на шляху інституційного зближення з Європою і скористатися можливістю, яка сьогодні перед ними відкривається".

Пайєтт зазначив, що з нетерпінням очікує на зустрічі з іншими опозиційними політиками та іншими урядовими керівниками.

Він також сказав, що хотів би зустрітися з ув’язненою екс-прем'єром Юлією Тимошенко.

"Звичайно, я хотів би зробити те, що вже робив посол Теффт, який разом із європейським колегою їздив до Харкова і зміг зустрітися з пані Тимошенко. Я зацікавлений вчинити так само, зокрема, щоб почути її погляди на європейський вибір України, її погляди на українську демократію – значною мірою такий же діалог, що я мав з керівництвом "Батьківщини" тут, у Києві, вчора", - зазначив посол.

Українська правдаpowered by lun.ua