Суд скасував покарання для директора стадіону, який побив журналіста

Вівторок, 27 серпня 2013, 17:09

Рішення Київського райсуду Донецька про визнання винним екс-директора стадіону "Олімпійський" Геннадія Каліщука у побитті журналіста Ігоря Ткаченка скасовано.

Таке рішення у вівторок ухвалив Апеляційний суд Донецької області, передають "Новости Донбасса".

"Тепер цю справу розглядатимуть ще роки три, а потім визнають Каліщука ангелом", - прокоментував рішення суду Ткаченко.

Адвокат журналіста Тетяна Іванова вважає, що тепер справу спробують закрити у зв'язку із закінченням строку притягнення до відповідальності.

"Вони відправляють справу на досудове слідство, тому що адвокат апелянта посилався на те, що була неповнота слідства і не всі свідки допитані, не всі факти встановлені", - розповіла вона.

"Незважаючи на те, що справа вже 2 рази розглядалася в суді першої інстанції. Апеляція з цим погодилася. Я думаю, що на стадії слідства справу закриють у зв'язку із закінченням терміну притягнення до відповідальності", - заявила адвокат.

15 березня 2008 року під час матчу "Шахтар" - "Металіст" Каліщук ударив в обличчя фотокореспондента Ігоря Ткаченка, який намагався сфотографувати президента ФК "Шахтар" Ріната Ахметова.

Ткаченко 45 днів провів у лікарні. Каліщук був оштрафований на суму - 1700 гривень. Проте потім він оскаржив вирок.powered by lun.ua