Тюремники розповіли, від чого помер маніяк Онопрієнко

Середа, 28 серпня 2013, 12:38

За попередніми висновками лікарів, серійний убивця Анатолій Онопрієнко помер від гострої серцево-судинної недостатності, ревматичної хвороби серця.

Про це у четвер заявив на брифінгу у Житомирі заступник начальника управління ДПтС у Житомирській області Анатолій Бобриньов, пише "УНІАН".

27 серпня у Житомирській в`язниці №8 на 55-му році життя помер серійний вбивця Анатолій Онопрієнко, який був засуджений до довічного ув’язнення.

За його словами, "зараз ми можемо констатувати, що попередня причина смерті Онопрієнка, за висновками лікарів "швидкої" - гостра серцево-судинна недостатність, ревматична хвороба серця".

"Онопрієнка у непритомному стані при обході поста сектору для тримання чоловіків-довічників у камері номер 240 виявив молодший інспектор Житомирської установи виконання покарань №8", - розповів Бобриньов.

Він уточнив, що після цього медики надавали Онопрієнку невідкладні реанімаційні заходи, які ні до чого не призвели.

Зараз тіло Онопрєнка відправили на судово-медичну експертизу.

З етичних міркувань Бобриньов не назвав, де саме поховають Онопрієнка.

За інформацією "Комсомольської правди в Україні", Онопрієнко буде похований за рахунок держбюджету, якщо поховання на себе не візьмуть родичі.

Із рідні у маніяка залишилися колишня дружина Ірина, з якою той розлучився в 1989 році під час першої серії вбивств, і син Дмитро.

Поки маніяк був живий, його жодного разу ніхто з рідних не відвідував.

За сім років перебування у Житомирській в'язниці Онопрієнко жодного разу не порушив режим.

Бобриньов також розповів, що "Онопрієнко відмовився від телевізора, багато читав і перечитав у в'язниці майже всю бібліотеку".

Він уточнив, що серійного вбивцю цікавила література переважно філософського змісту.

Також протягом цього року засуджений спілкувався з журналістами видання "Известия в Україні" і давав інтерв'ю журналістам телеканалу "ICTV".powered by lun.ua