Путін збентежений діями своїх митників щодо України - Янукович

Четвер, 29 серпня 2013, 20:13

Президент Віктор Янукович заявив, що Україна розвиватиме відносини із Європейським Союзом та Митним союзом, з огляду на свої власні інтереси.

Про це він сказав в інтерв'ю українським телеканалам, фрагмент якого показав телеканал "1+1" в програмі ТСН.

"На моє глибоке переконання, нам потрібно знайти прагматичні рішення... Наші національні інтереси завжди будуть покладені в основу відносин України і з Європейським Союзом, і з Митним Союзом", - заявив Янукович.

Як зазначила телеведуча ТСН, в інтерв'ю президент не згадував слово "війна", розповідаючи про недавні проблеми в торгівлі з РФ.

"Після того, як я отримав інформацію про те, що відбувається у нас на кордоні з Росією, я одразу зателефонував президенту Путіну і задав Володимиру Володимировичу запитання: "Взагалі, що це таке?". Він каже: я теж абсолютно збентежений цими діями і вважаю, що це неправильно, і я вже запросив для пояснень керівників, фахівців", - розповів Янукович.

"Я чітко зрозумів, що це рішення було поспішним і воно не було продуманим", - додав президент України, якого цитує прес-служба.

"Я далекий від того, що нам треба ускладнювати стосунки з Росією і країнами Митного союзу. Нам, навпаки, треба думати, як їх спростити, як шукати порозуміння, як побудувати модель стосунків України з країнами Митного союзу", - сказав Янукович.

"Саме це питання сьогодні хвилює і президента Росії, тому що він добре розуміє, що будь-яка ситуація, яка буде ускладнювати ці стосунки, не піде на користь ні Україні, ні Росії", - підкреслив він.

Як відомо, митниця Російської Федерації із 14 серпня зупинила весь український імпорт до своєї країни.

Голова комітету Держдуми у справах СНД Леонід Слуцький заявив, що труднощі з проходженням українськими товарами російської митниці де в чому викликані просто бюрократією, оскільки Україна не є членом Митного союзу.

Українська правда, Інтерфакс-Україна

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.
Усі новини...