Телевізійники вийшли під Нацраду з вимогою захистити телеканал

Вівторок, 6 серпня 2013, 13:08

Журналісти вимагали від Національної ради з питань телебачення і радіомовлення захистити чернівецький телеканал ТВА.

Акція "Нищення свободи слова, як спосіб контролювати чернівецький телеканал ТВА" відбулася під будівлею Нацради у вівторок.

Як відомо, мовлення чернівецького телеканалу припинилося у вівторок ввечері, коли на радіо-релейній станції відбулася пожежа.Працівники каналу заявляють, що таким чином ТВА хочуть знищити.

"Влада каже, що це бізнес конфлікт, але це прецедент всеукраїнського масштабу. Це питання вийшло за межі регіони тільки тому, що вони - крайова влада, керівництво Чернівецької облдержадміністрації - на юридичному рівні не можуть нічого вдіяти і розправляються із нами фізично", - повідомила "Українській правді" журналістка телеканалу Юлія.

"2 серпня четверо представників провладної більшості облради написали заяву до Нацради з телебачення і радіомовлення з проханням винести чергове попередження керівництву каналу у зв’язку з тим, що ми не мовимо. А від так оголосити конкурс на цю частоту, або передати її облтелерадіокомпанії", - уточнила вона.

Під Нацраду до Києва приїхали журналісти телеканалу, працівники друкованої преси із Чернівців та політики. Також присутні активісти від Незалежної медіа профспілки та руху "Стоп цензурі".

До мітингувальників вийшла працівниця прес-служби Нацради, прийняла офіційне звернення, та пообіцяла сприяти.

Українська правдаpowered by lun.ua