Кожара розхвалив євродепутатам українську "кузню кадрів" і відмовчався про Тимошенко

5 переглядів
6
Субота, 21 вересня 2013, 14:38

Угода про асоціацію з ЄС принесе великі переваги для обох сторін.

Про це заявив глава МЗС України Леонід Кожара в ході 10- ї щорічної Ялтинської зустрічі YES.

"Україна - не тільки бенефіціар Угоди. Вона може зробити значний внесок у розвиток сучасної сильної Європи", - зазначив Кожара.

Разом з тим міністр нагадав, що Україна - "кузня кваліфікованих професійних кадрів у багатьох галузях економіки , найбільша транспортна мережа".

"Україна також має технології і досвідом реалізації масштабних проектів у високотехнологічних галузях ... одна з найбагатших на природні ресурси країн Європи. Її геополітичне становище робить Україну важливим фактором миру і стабільності у Східноєвропейському регіоні і на всьому Євразійському континенті", - підкреслив глава МЗС.

За його словами, майбутнє підписання угоди про зону вільної торговки "відкриває можливості для всього континенту".

"Україна, разом з іншими країнами Східного партнернства , може стати об'єднуючою ланкою у створенні зони вільної торгівлі на просторі від Лісабона до Владивостока", - зазначив Кожара.

"Разом ми дійсно сильніше. І це добре б зрозуміти тим , хто до цих пір ставить під сумнів значимість Вільнюського саміту", - підкреслив Кожара, кажучи про асоціацію з ЄС.

Разом з тим в ході панельної дискусії , який порушувалося представниками Європарламенту та МЗС Польщі Кожара уникнув відповіді на питання про Тимошенко і необхідності його вирішення найближчим часом.

Українська правда 

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 198.228.201.---Юрко Нотоцо..
Для шляху України в ЄС важливими будуть вибори в Бундестаг ЗАВТРА в Німеччині!Поменьше лібералів,які керують і "закручують" все і вся лише грошима!
IP: 74.120.12.---gog..
Вместе с тем министр напомнил, что Украина – "кузница квалифицированных профессиональных кадров во многих отраслях экономики, крупнейшая транспортная сеть". Локомотивом кузницы квалифицированных профессиональных кадров есть проевропейская Партия регионов Украины, крупнейшая партия в Украине являющая флагманом в своем неизменном стремлении к европейским ценностям шаг за шагом внося свой вклад в развитие сильной современной Европы. Все вопросы будут решены. Зэки отбывающие наказания не останутся без внимания.
IP: 178.150.152.---Юрий Корольков..
Господин Кожара, вы опять перепутали "ПРОФЕССИОНАЛОВ", которых в Украине остро нехватает, с "проФФФФФеСССионалами", которые развелись в Украине за последние три года как черви в навозе. Вы знаете, что канди- датская диссертация сегодня стоим в Украине 20 тысяч долларов, а докторская - 100 тысяч долларов. Понакупили себе проффффессоров и академиков и выдают себя за профессионалов, только в Европе они годятся только для чистки унитазов в общественных туалетах.
IP: 178.94.91.---homo1..
Що воно меле, які кадри....пройдисвіти та дурні.... Які вигоди? Пропагандистська тріскотня
IP: 46.211.229.---M_Nick..
mihaylenco: Яку кузню пропонує Кожара? Донецьку?
+10500!
Усі коментарі