Телеканал Фірташа показав, на що Янукович проміняв пеньки

Неділя, 22 вересня 2013, 22:00

Журналістам показали, який президент Віктор Янукович вправний гравець в теніс. 

Так, в ефірі телеканалу "Інтер" з'явився сюжет загальною тривалістю не менше 25 хвилин. 

Янукович перед телекамерами зіграв з першою ракеткою України Олександром Довгополовим (входить до Топ-40 кращих тенисистів світу) спершу звичайною, "аматорською" ракеткою, а потім - новою, "професійною", подарованою самим тенісистом. 

В перший раз Янукович, граючи в парі з Довгополовим, обіграв віце-президента української тенісної федерації, екс-тренера збірної України з тенісу та самого ведучого "Інтера" Євгена Кісельова, а  "професійною" виграв серію ударів, зіграну з самим Довгополовим. 

Як зазначив ведучий, "Янукович показав себе - зі своїми колінами після операцій на обох менісках, у свої 63 роки та з його габаритами - сильним гравцем любительського класу".  Разом з тим він зазначив, що Довгополов "не намагався бити "на виліт".

Сам Янукович заявив, що ні з ким не грає, хто йому піддається у грі і що "любить вигравати". 

"Як кажуть: виграв - готуйся до поразки. Бо якщо ти виграв, з тобою вже будуть грати сильніше і більш жорстко", - додав Янукович.

Гра і запис сюжету відбулися на корті у літній кримській резиденції Януковича наступного дня після його виступу на 10-й щорічній Ялтинській зустрічі YES (принаймні, так стало ясно з репліки Кисельова про те, що "вчора Янукович виступив на конференції YES).

Як відомо, раніше Януковича вже позиціонували, як гравця у теніс. Так, на початку вересня вийшло його інтерв'ю журналу "Олімпійська арена", у якому він розповів, як за 13 років навчився вправно володіти тенісною ракеткою, а швидкість подачі м’яча у президента - близько 180 км/год (у професійних гравців - близько 220 км/год).

 фото з інтерв'ю, яке вийшло на початку вересня
 

Українська правда

powered by lun.ua