У "банкрута" Березовського знайшли 800 мільйонів долларів

721 перегляд
Понеділок, 23 вересня 2013, 11:28

Версію британської поліції у справі про раптову смерть російського олігарха Бориса Березовського піддали сумніву.

Раніше йшлося про те, що Березовський нібито вчинив самогубство через банкрутство. Експерти встановили, що на момент смерті його борги складали 309 мільйонів фунтів (482 мільйони доларів).

Проте, за даними журналістів, гроші в олігарха були, і чималі - 500 мільйонів фунтів стерлінгів (801 мільйон доларів). Щоб розплатитися за рахунками, цього вистачило б, пише британська газета The Sunday Times.

Видання посилається на здобуті юридичні документи, згідно з якими бізнесмен володів "портфелем" активів, що включає нерухомість у Франції, бізнес-активи та предмети мистецтва.

Також з'ясувалося, що за тиждень до смерті Березовський знищив свій перший заповіт, замінивши його на новий, з якого було виключено двох його колишніх дружин Ніну і Галину, а також двох дітей від другого шлюбу.

"Новий заповіт було підписано 14 березня - за дев'ять днів до того, як олігарха знайшли повішеним у ванній кімнаті будинку своєї колишньої дружини в графстві Беркшир", - стверджує газета.

Версія про самогубство бізнесмена виникла майже одразу.

За попередніми висновками слідства, безпосередньою причиною смерті Березовського стало повішення. В той же час ніяких слідів боротьби на місці виявлено не було. Тим не менш версія про насильницьку смерть до кінця не виключалася. Розслідування триває й досі.

На користь версії суїциду свідчив і не зовсім звичний обряд прощання з олігархом.

Водночас донька Березовського від першого шлюбу Катерина раніше поставила під сумнів висновки експертів про те, що її батько був банкрутом, що, на думку слідства, і могло змусити його звести рахунки з життям.

ZN.UA

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

powered by lun.ua