У Львові заборонять продавати цигарки у кіосках

12 переглядів
Вівторок, 24 вересня 2013, 10:30

Депутати Львівської міської ради подолали вето мера міста на ухвалу, якою мають заборонити продаж тютюнових виборів у тимчасових спорудах.

Про це повідомляє ІА "ЗІК".

За відповідне рішення проголосували понад 60 депутатів Міськради, де більшість має ВО "Свобода", пише "Експрес-Онлайн".

Ухвала "Про врегулювання питання торгівлі тютюновими виробами у тимчасових спорудах" раніше була заветована мером Андрієм Садовим, як така, що суперечить конкретності і законам України.

Але депутати зуміли подолати вето міського голови.

Як пише місцеве видання "Варіанти", депутати міськради пропонують зобов'язати власників газетно-журнальних кіосків припинити реалізацію тютюнових виробів впродовж 10 днів.

У випадку, якщо цього не буде зроблено, депутати ініціюватимуть прийняття ухвали про розірвання договорів оренди з підприємцями.

До переліку кіосків, в яких депутати вимагають припинити торгівлю тютюновими виробами, включено 22 кіоски мережі "Інтерпрес".

Газета "Експрес" зробила низку публікацій, де звинувачувала "Свободу" у шантажі корпорації "Шеврон" та зв'язках із криміналітетом.

Фракція ВО "Свобода" в облраді засудила публікації та назвала їх медіавійною.

У "Свободі" також заявили, що власники газети зводять наклепи на замовлення влади, яка пообіцяла їм додаткові місця для кіосків "Інтерпрес" та дозвіл на продаж тютюну.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua