У Росії держканал віщує евтаназію Україні

86 переглядів
Вівторок, 24 вересня 2013, 10:44

Центральний держканал "Росія" у випуску новин передбачив економічний крах України після підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

Телеведучий Дмитро Кисельов представив сюжет так: "Україна нагадує лайнер, який зірвався у штопор".

"Екіпаж замість того, щоб взяти штурвал на себе і тиснути на газ, один за одним глушить мотори - заводи й цілі галузі української економіки. Пасажирів при цьому заспокоюють, що Європа вже близько. Залишилося трохи", - говорить він далі.

"У реальності - попереду економічний крах цілої країни. Україна летить до нього за розрахунковою траєкторії. Пасажирам буде боляче. Виживуть не всі. Кошмар дефолту 1998-го Росія сплатила різким стрибком смертності, що розтягнувся на роки. Щось схоже зараз попереду у сусідів", - зазначив Кисельов.

"Нахапали боргів Україна вже перепозичають лише для того, щоб покрити відсотки за взятими позиками. На звичайних умовах їй вже не дають. Уряд у Києві бере під всі великі проекти і вже будує фінансову піраміду. Золотий запас тим часом проїдається і низький як ніколи в цьому столітті", - каже журналіст.

"У середу на цьому тижні стає відомо, що Москва виділяє Києву кредит у 750 мільйонів доларів на два роки під щадний відсоток. Фактично це відстрочка дефолту - на кілька місяців. 750 мільйонів доларів з Росії дозволять заплатити відсотки за раніше взятими позиками Міжнародному валютному фонду і, можливо, отримати від нього новий кредит", - уточнює він.

"Відмова від російських ринків для України - евтаназія. Втім, евтаназія - не зовсім точне слово. Евтаназія - це свідомий і добровільний відхід з життя. Українців же продовжують обманювати: від угоди з ЄС вам буде краще, і з Росією зона вільної торгівлі збережеться", - заявив Кисельов.

"Але це - зрадницьке лукавство, можна сказати, неомазепізм. Так само як Мазепа, який прийшов до влади на союзі з Петром, так і нинішнє українське керівництво, широко використавши російську підтримку, прагне здати Україну Заходу", - уточнив він.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua