Симоненко пообіцяв референдум і нові антиєвропейські ролики

Вівторок, 24 вересня 2013, 11:34

Компартія продовжить спроби провести референдум про вступ України до Митного союзу і пропаганду цього вибору.

Про це заявив глава Комуністичної партії Петро Симоненко в інтерв'ю "ЛігаБізнесІнформ".

За словами Симоненка, КПУ готова "допомогти людям" організувати референдум, незважаючи на заборони судів і Центарльної виборчої комісії.

Лідер комуністів заявив, що прийнятий закон про референдум дуже поганий, але влада намагається всіляко перешкодити проведенню волевиявлення народу навіть по ньому.

"Я стверджую: Лукаш особисто як міністр юстиції працювала з судами, щоб заблокувати проведення зборів громадян і початок процедури збору підписів за всеукраїнський референдум", - заявив Симоненко.

Лідер КПУ каже, що його партія продовжить агітацію за Митний союз, розпочату з розміщення в інтернеті пропагандистських роликів.

За його словами, ці ролики активісти зняли безкоштовно.

"Прекрасна група у нас знайшлася у Луганській області, яка зробила ролики, і ми ні копійки їй не платили. Є справжні патріоти, які на це згодні", - повідомив Симоненко.

"Що стосується їх кількості (поки на сайті Компартії 8 роликів, - ред.), то ми в творчому пошуку, - які теми і як можна розкрити. Обов'язково зробимо нові", - додав він.

Симоненко заявляє, що ці ролики спрямовані на пропаганду "спільних тисячолітніх християнських цінностей" і повинні "захистити" Україну від чужої релігії та пропаганди гомосексуалізму.

Комуністична партія замовила і поширює ролики, які агітують проти зближення з Євросоюзом і за вступ до Митного союзу.

Експерт повідомив "Українській правді", що такі ролики можуть коштувати від 10 до 20 тисяч доларів, але продати їх можна і за 50 тисяч, залежно від того, хто художник.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua