У МЗС відповіли на ультиматум Медведєва

10 переглядів
Вівторок, 24 вересня 2013, 13:36

Україна залишаеться членом зони вільної торгівлі в рамках СНД і Угода про асоціацію не може якось змінити цього статусу.

Про це сказав на брифінгу директор Департаменту інформполітики МЗС Євген Перебийніс, пише "УНІАН".

Цю заяву він зробив, коментуючи слова російського прем'єра Дмитра Медведєва про те, що Україна, підписавши Угоду про асоціацію з ЄС, втратить привілеї у торгівлі з Росією.

Перебийніс нагадав, що угода про зону вільної торгівлі СНД продовжує діяти.

"Ми не бачимо ніяких підстав для того, щоб ця угода якимось чином припиняла свою дію по відношенню до України, яка підписала цю угоду і парламент її ратифікував", - додав він.

Україна готова обговорювати з Росією питання, які виникають у зв’язку з підписанням Угоди про асоціацію, в тому числі і в тристоронньому форматі, із залученням Європейського Союзу.

"Ми уважно ставимося до застережень і питань, які виникають у російської сторони, стосовно укладання Угоди про асоціацію, і неодноразово керівництво України висловлювало готовність до предметного обговорення цих питань", - сказав Перебійніс.

23 вересня прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що, якщо буде укладено асоційований договір України з ЄС, то особливий партнерський режим Києва і Москви закінчиться.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua