Янукович розповів Фюле, що майже виконав його "список"

П'ятниця, 11 жовтня 2013, 14:42

Україна перебуває на завершальному етапі виконання "списку Фюле" в рамках підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Про це сказав президент Віктор Янукович на зустрічі з європейським комісаром з питань розширення та європолітики сусідства Штефаном Фюле в п'ятницю в Києві.

"Україна зараз знаходиться на завершальному етапі виконання програми, яку ми називаємо "списком Фюле", - сказав президент.

Янукович розповів, що український парламент у четвер голосував за законопроект, що стосується судоустрою, який пройшов оцінку Венеціанської комісії, і висловив надію, що цей законопроект буде прийнятий конституційною більшістю на наступній сесії парламенту.

"У нас ще не повернувся з Венеціанської комісії законопроект про прокуратуру, але, наскільки мені відомо, він вже наступного тижня буде там розглядатися в остаточній редакції", - повідомив президент.

Він висловив упевненість, що той шлях, який зараз проходить Україна спільно з Євросоюзом, відкриває нові можливості співпраці у найближчому майбутньому і атмосфера довіри, яка існує між сторонами, буде цьому сприяти.

У свою чергу Фюле висловив задоволеність посиленням взаємодії між представниками Євросоюзу і України в контексті підготовки до Вільнюському саміту Східного партнерства, запланованого на листопад 2013 року.

Єврокомісар також відзначив прогрес, який здійснила Україна на шляху виконання умов, поставлених раніше Євросоюзом.

Окремо Фюле відзначив важливість проведення національного круглого столу з питань євроінтеграції, що пройшов у п'ятницю в Києві за участі представників різних політичних сил України та громадянського суспільства, в ході якого велася конструктивна дискусія.

Інтерфакс-Україна