Партія Соболєва призупинила об'єднання з "Батьківщиною"?

Понеділок, 21 жовтня 2013, 10:33

Партія "Реформи і порядок" призупинила об'єднання з партією "Батьківщина".

Про це в понеділок пише "Комерсант-Україна".

Політична сила на з'їзді в неділю обрала своїм головою Михайла Косіва і планує взяти участь у президентських виборах 2015 року.

"Була обрана дуже гідна людина, політичний в'язень, багаторічний член ПРП, народний депутат багатьох скликань Михайло Косів. Нам потрібна була людина авторитетна, яка гарантувала би, що гроші Партії регіонів ніколи в ПРП діяти не будуть", - повідомив колишній лідер ПРП, а нині заступник глави партії "Батьківщина" Сергій Соболєв.

У ПРП пообіцяли об'єднатися з партією "Батьківщина" напередодні парламентських виборів у 2012 році. Пройшовши до Верховної ради за списками "Батьківщини", колишнє керівництво ПРП оголосило про завершення першого етапу об'єднання.

Соболєв зазначив, що 16 обласних організацій ПРП зараз "завершують об'єднання" з "Батьківщиною".

Незважаючи на юридичні труднощі, закінчення процесу злиття, за його словами, "справа кількох місяців".

У той же час колишній заступник глави ПРП народний депутат Володимир Бондаренко ("Батьківщина") допустив, що ліквідація партії буде припинена до президентських виборів 2015 року.

"Ми вважаємо, що ПРП буде існувати в такому варіанті до проведення президентських виборів, тоді ми зможемо висувати в окружні комісії своїх кандидатів, щоб взяти участь у виборах і допомогти "Батьківщині" перемогти", - заявив він.

Соболєв коментує перспективи участі ПРП у президентських виборах обережно.

"Партія продовжує процес об'єднання, але я б не зарікався. Нам відомі ідеї Партії регіонів внести зміни до закону про вибори президента, щоб право висувати членів окружних виборчих комісій отримали не тільки парламентські партії. Ми допускаємо, що, можливо, доведеться готуватися до таких змін", - зазначив депутат.

У "Батьківщині" до таких планів поставилися вороже.

"Це брехня і дешеві провокації. Я був на цьому з'їзді з першої і до останньої хвилини. У ПРП немає ніякої партійного життя. Обрання нового керівництва - необхідна процедура для завершення ліквідації. Сам Михайло Косів заявляв, що його мета - завершити процес об'єднання партій", - сказав заступник голови "Батьківщини" Сергій Пашинський.powered by lun.ua
Усі новини...