На виборах у Грузії переміг "урядовий" кандидат - екзит-поли

Неділя, 27 жовтня 2013, 18:07

За даними екзит-полів, на президентських виборах у Грузії лідирує кандидат від "Грузинської мрії" Георгій Маргвелашвілі.

За даними екзит-полу ACT, Маргвелашвілі набрав 68%, кандидат від колишньої правлячої партії "Єдиний національний рух" Давид Бакрадзе – на другому місці  (17,1%), повідомляє "Новости-Грузия".

За даними GFK, Маргвелашвілі набрав 66,7%, результат Бакрадзе - 20,2% голосів.

Екс-спікер парламенту Грузії , кандидат від партії "Демократичний рух - єдина Грузія" Ніно Бурджанадзе посіла третє місце: за даними екзит-полів ACT, вона набирає  9,9%, за даними GFK- 7,5% голосів.

За даними GFK, лідер Лейбористської партії Грузії Шалва Нателашвілі набирає 2,11% голосів виборців, лідер Християн-демократичного руху Георгій Таргамадзе - 1,1%.

За даними АСТ, Нателашвілі набрав 2,2% голосів, Таргамадзе - 1% голосів.

За даними екзит-полів української компанії SOCIS, кандидат від правлячої коаліції "Грузинська мрія" Георгій Маргвелашвілі також лідирує з 65% голосів виборців.

На другому місці - Давид Бакрадзе (16%). Ніно Бурджанадзе набрала 9% голосів.

Опитування GFK проводилося на 115 дільницях у масштабі Грузії. Опитування АСТ на замовлення телекомпанії "Імеді" проводилося на 120 виборчих дільницях у масштабі Грузії. Екзит-пол SOCIS був проведений за замовленням грузинського інформаційного агентства Georgian Hot News (GHN) на 152 виборчих дільницях. 

За даними Центрвиборчкома Грузії, активність виборців на президентських виборах склала 46,6%. У виборах взяли участь 1 млн. 648 тис. 662 виборця.

Як заявила прес-спікер ЦВК Грузії Ека Азарашвілі, до опублікування попередніх результатів виборів ЦВК приступить "пізно вночі", повідомляє "Грузія.Online".

"Після того, як члени виборчих комісій завершать підрахунок голосів, ми приступимо до завантаження підсумкових протоколів на нашу веб-сторінку, а пізніше оголосимо попередні результати", - заявила вона.

Як відомо, для участі у президентських виборах ЦВК зареєструвала 23 кандидатів, двоє з них - Акакій Асатіані і Георгій Чихладзе - зняли свої кандидатури.

У день виборів партія Михайла Саакашвілі "Єдиний національний рух" заявляла про "каруселі" на виборчих дільницях.

Разом з тим партія Бурджанадзе "Демократичний рух" заявила про порушення з боку провладної партії "Грузинська мрія": представники партії, зокрема прем'єр-міністр Бедзіна Іванішвілі агітували виборців у своїх заявах за їхнього кандидата - Маргвелашвілі.powered by lun.ua