Прокуратура взялася за "поправки Кличка"

Вівторок, 29 жовтня 2013, 12:18

Прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо можливості незаконного внесення поправок до законопроекту, які можуть завадити Віталію Кличку взяти участь у виборах.

Про це у вівторок повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Прокуратурою міста Києва до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості, викладені у заяві народного депутата від "Удару" Оксани Продан щодо внесення поправок до тексту законопроекту "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків" та можливої підробки порівняльних таблиць.

Кримінальне провадження відкрито за ч.1 ст.351 (Створення штучних перешкод у роботі народних депутатів, надання їм завідомо неправдивої інформації) та за ч. 3 ст.358 (Підроблення офіційного документа).

Матеріали провадження скеровані до столичного слідчого управління міліції для подальшого розслідування.

Правоохоронці слідчим шляхом перевірять інформацію, викладену у заяві народного депутата. У ході слідства будуть призначені та проведені судові експертизи (у тому числі почеркознавча).

За наслідками розслідування буде встановлено чи були допущені порушення законодавства України при винесенні на голосування до Верховної Ради проекту закону № 2054а.

24 жовтня більшість проголосувала за поправки про те, що особа, яка має право на постійне проживання на території іноземної держави, вважається такою, що не проживає в Україні. Ці поправки можуть бути використані для заборони балотування Кличка на виборах президента.

Автор законопроекту Ігор Бриченко заперечує, що подавав такі поправки до законопроекту, який ухвалили.

На думку представників партії "Удар" та опозиції ці поправки можуть бути використані для того, щоб заборонити Віталію Кличку балотуватися у президенти.

Українська правдаpowered by lun.ua