"Врадіївська справа": підозрюваний розповів, як його змусили мовчати

Вівторок, 29 жовтня 2013, 13:31

Сергій Рабиненко, що є потерпілим і підозрюваним у "врадіївській справі", заявив, що підсудні Євген Дрижак і Михайло Кудринський його били і залякували.

Про це він сказав під час судового засідання 29 жовтня, повідомляє УНІАН.

27 червня 2013 року 29-річну жительку Врадіївки Ірину Крашкову знайшли на вулиці без одягу з ознаками насильства. За цей злочин судять двох місцевих міліціонерів і таксиста.

Таксист Рабиненко повідомив суд, що 27 червня вдень підсудний - лейтенант міліції Поліщук зателефонував йому і просив приїхати до міліції.

Разом вони зайшли до кабінету Кудринського, який на той момент був заступником начальника Врадіївського райвідділу міліції, після цього всі разом пішли оглядати автомобіль Рабиненка, Дрижак був вже біля машини.

У багажнику виявили чохли в крові, після цього їх сфотографували і запротоколювали, після цього Рабиненка ніхто не допитував, він до вечора сидів на порозі біля райвідділу.

За словами Рабиненка, близько 19.00 до нього вийшов Кудринський і сказав, що потрібно їхати на автомийку. На автомийці на той час вже був Дрижак. Працівники автомийки підтвердили, що Рабиненко вранці 27 червня мив там автомобіль, в багажнику було багато крові.

Після цього Рабиненка повезли до райвідділу, де у кабінеті на другому поверсі він залишився наодинці з Кудринським і Дрижаком.

На уточнююче питання судді, Рабиненко сказав, що в міліції нічого не розповідав про події минулої ночі, зокрема, не говорив, що Дрижак брав участь у скоєнні злочинів проти Крашкової.

У кабінеті Кудринський сказав Рабиненку, щоб той взагалі нічого не говорив про Дрижака.

"Дрижака не було з тобою, а про Поліщука можеш говорити", - процитував у суді слова Кудринського Рабиненко.

За його словами, ця розмова супроводжувалася побиттям з боку співробітників міліції.

"Міша мене тримав, а Дрижак бив", - сказав він. Зокрема, за словами Рабиненко, його били по нирках.

"Біль сильний у нирках, я аж сів", - сказав потерпілий.

Після цього Дрижак погрожував Рабиненку, що "повісить" на нього вбивство дворічної давнини 15-річної Аліни Поркул, підкине наркотики тощо, а також нібито погрожував членам сім'ї Рабиненка.

На уточнююче питання з боку держобвинувачення, чи серйозно Рабиненко ставився до погроз, той відповів: "Так, боявся, це не перший випадок був у Врадіївській міліції: той повісився, того забили...".

Надавати свідчення про участь Дрижака у злочині стосовно Крашкової Рабиненко почав після того, як прокуратура затримала Дрижака.powered by lun.ua