У місті Яремче вимкнули мобільний зв'язок

Четвер, 31 жовтня 2013, 22:17

У місті Яремче Івано-Франківської області зник мобільний зв'язок.

Про це повідомили BBC-Україна мешканці міста.

Кореспондент видання у Івано-Франківську каже, що не може додзвонитися на жоден із мобільних номерів своїх знайомих у місті.

26 вересня Яремчанська міська рада ухвалила рішення демонтувати базові станції мобільного зв'язку компаній "Київстар" та MTC.

Підставою стали звернення громадян, яким не подобалося те, що станції розташовані на території центральної міської лікарні.

Як повідомляє кореспондент, мешканці міста зібрали підписи, вимагаючи перенести ретрансляційні вежі в інше місце.

Міська рада своєю чергою зобов'язала міську лікарню розірвати договори оренди з мобільними операторами та демонтувати вишки.

"Київстар" та МТС уже повідомили, що будуть оскаржувати рішення міськради у суді.

"Ми не можемо не виконувати рішення органів влади, тому змушені були відключити зв'язок. Приносимо вибачення нашим абонентам за вимушені заходи, але зв'язок може бути відновлено тільки за рішенням міськради. Ми завчасно попередили абонентів, щоб вони змогли спланувати свою діяльність, і минулого тижня направили відповідний позов у суд", - заявили в компанії МТС.

Оператор також зазначив, що якщо міська влада змінить своє рішення, МТС поновить зв'язок у найкоротший термін.

На думку медіа-експерта Євгена Глібовицького, від рішення відключити зв'язок може постраждати насамперед туристична галузь карпатського міста, яке активно приймає відпочивальників, написав він на своїй сторінці у Facebook.

У приватному котеджі для туристів "У Максимичів" BBC Україна підтвердили, що чимало мешканців міста незадоволені відсутністю зв'язку.

"Як ставимося до цього? Як всі - чекаємо, коли ввімкнуть", - сказала працівниця котеджу.

Група яремчан уже почали збирати підписи під зверненням до міськради відновити роботу станцій зв'язку.

У місті мешкають 8 тисяч людей.powered by lun.ua