Власенко почав давати свідчення - Турчинов

Понеділок, 11 листопада 2013, 19:26

Допит Сергія Власенка почався близько 21.00.

Про це повідомив Олександр Турчинов.

Водночас, як пізніше повідомило агентство "Інтерфакс-Україна", захисник Власенка Олександр Плахотнюк заявив, що Власенка в понеділок не допитували, а в ГПУ заявили, що допитували за присутності понятих.

Станом на 19.20 Власенко відмовлявся давати свідчення, повідомила речниця Генпрокуратури Маргарита Велькова.

За її словами, Власенко та його адвокат Олександр Плахотнюк просили додатковий час для спілкування, "наголошуючи на тому, що, можливо, вони завершать це спілкування о 22.00 годині, і, напевно знаючи, що після 22-ї години будь-яку людину заборонено допитувати, згідно із законодавством"

"Вони були попереджені про те, що якщо до 19.30 вони не будуть готові давати свідчення, то будуть викликані на допит знову завтра", - заявила речниця ГПУ.

Вона також нагадала, що законом заборонено допитувати підозрюваного за відсутності адвоката, а до того часу Власенко ознайомлювався з повідомлення про підозру.

Окрім того, Велькова продемонструвала останню сторінку повідомлення, де Власенко написав, що йому не було роз’яснено обвинувачення і відмовлено у виклику адвоката.

Власенко написав записку. Фото Оксани Денисової
Власенко написав записку. Фото Оксани Денисової

"Ви самі можете пересвідчитися в тому, що це не відповідає дійсності, оскільки Плахотнюк вже доволі довго перебуває зі своїм підзахисним. І підозра була повністю прочитана так, як вимагає законодавство", - зазначила речниця.

Як відомо, інформація про допит Власенка з'явилася приблизно о 15-й годині.

Як передає кореспондент "Української правди", його захисник приїхав до будівлі Головного слідчого управління ГПУ приблизно о 17-ій годині.

Українська правда