Німеччина чекає від Януковича звільнення Тимошенко

13 переглядів
Субота, 16 листопада 2013, 12:36

Міністр закордонних справ Німеччини Гідо Вестервелле закликав офіційний Київ надати екс-прем'єру України Юлії Тимошенко можливість виїхати з країни.

"Час для розумного рішення проблеми Юлії Тимошенко поки є, але його залишається все менше", - заявив глава МЗС ФРН газеті Bild, пише "Німецька хвиля".

Вестервелле підкреслив, що Німеччина як і раніше готова прийняти екс-прем'єра для проходження лікування.

На думку глави МЗС Німеччини, Україна знаходиться на порозі ухвалення важливого, можливо, історичного рішення.

"Ми хотіли б укласти угоду про ефективне партнерство та добросусідство з вільною, самостійною, демократичною та правовою державою Україна", - зазначив міністр.

Також він додав, що угода про асоціацію відкриє перед країною широкі перспективи.

Раніше президент Віктор Янукович заявив, що перед законом усі рівні, в тому числі і екс-прем'єр Юлія Тимошенко, тому ніяких "ексклюзивних підходів" у вирішенні її питання не буде.

Як відомо, 11 листопада засідання комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, який мав розглянути "закони Тимошенко", не відбулося через відсутність кворуму

Засідання проігнорували усі представники Партії регіонів, окрім Віталія Журавського, який прийшов,  але не зареєструвався. Таким чином комітет не зміг ухвалити жодного рішення, через що провладна частина комітету знову отримала звинувачення від опозиціонерів у намаганнях зірвати саміт у Вільнюсі.

Пізніше робоча група, яка займається розробкою законопроекту про лікування ув'язнених закордоном, ухвалила рішення розробити єдиний законопроект на основі 5-ти раніше запропонованих.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua