"Регіонали" обіцяють "просування вперед" у справі Тимошенко

9 переглядів
Понеділок, 18 листопада 2013, 08:55

У понеділок опозиція й більшість спробують домовитися про прийняття проектів, необхідних для підписання угоди про асоціацію з ЄС.

Про це пише Комерсант-Україна.

Представники опозиції очікують, що питання лікування Тимошенко буде вирішено в понеділок в 16.00.

"Заплановане засідання робочої групи з підготовки загального законопроекту, і ми очікуємо почути пропозиції Партії регіонів! Якщо такий законопроект буде погоджений, уже в четвер він може бути прийнятий у другому читанні — Партії регіонів не слід забувати, що прийняття закону про прокуратуру й про вибори можливе тільки як спільне рішення опозиції й більшості",— заявив  замголови фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв. 

У Партії регіонів не виключили, що в понеділок у питанні лікування ув'язнених "депутати суттєво просунуться вперед".

"Опозиція врахувала наші пропозиції, тому останній варіант законопроекту, який обговорювали, більш прийнятний для нас", - заявив регіонал Володимир Олійник.

"Ми продовжимо наполягати на тому, що ув'язнений має відшкодувати збиток державі, а також що рішення суду про його виїзд за кордон можна оскаржити, тому якщо опозиція різко не змінить концепцію, ми можемо прийняти спільне рішення",- додав він.

Депутат зазначив, що законопроекти про прокуратуру й про вибори перенесені на четвер через велику кількість поправок. "Тільки до закону про прокуратуру їх подане більш 500",— підкреслив народний депутат. 

Порядок денний засідання Ради буде остаточно сформований в понеділок на засіданні погоджувальної ради.

У цей же день Рада міністрів іноземних справ ЄС має розглянути питання виконання Україною умов, необхідних для підписання угоди про асоціацію. 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"



powered by lun.ua