Журналістське посвідчення Тітушка сфальшоване - ЗМІ

44 перегляди
Понеділок, 18 листопада 2013, 16:42

Журналістське посвідчення Вадима Тітушко сфальшоване.

Про це у понеділок пишуть "Наші гроші", аналізуючи документацію компанії ТОВ "Центр культури "Діалог", яка видала йому цей документ.

Видання зазначає, що станом на 1 листопада 2013 року такої контори не було у Державному реєстрі телерадіоорганізацій України (на сайті Нацради з питань радіо та ТБ).

"У реєстрі друкованих ЗМІ і інформагентств - "Діалога" (код ЄДР 37534584) - теж не було.

"Наші гроші" уточнюють, що "це перше порушення закону".

Журналістське посвідчення Тітушка сфальшоване
Журналістське посвідчення Тітушка сфальшоване

"На документах Тітушка стоїть прізвище директора "Центру культури "Діалог" – "В.Дембровський". І підпис директора, який починається з букви "Д". Але з 2011 року директором ТОВ "Центр культури "Діалог" є Анна Найда, дружина засновника і генпродюсера цієї контори Армена Мартиросяна", - йдеться у матеріалі.

"Тому В’ячеслав Домбровський, який був директором "Діалогу" до серпня 2011 року, зараз не мав права підписувати офіційний документ у якості директора. Звісно, якщо справді вважати ці корочки офіційним документом", - уточнюють журналісти.

Посвідчення підписане колишнім керівником ТОВ
Посвідчення підписане колишнім керівником ТОВ

Крім того, видання нагадує, що генпродюсер "Діалога" Армен Мартиросян, який видав Тітушкові несправжній документ і телефон 096-302-33-88 у якості номеру редакції, "саме цей номер давав у якості контакту, аби зацікавлені могли інформувати очолювану ним громадську організацію "Громадський союз" про порушення у ході парламентських виборів у 2012 році".

"На тих виборах Мартиросян дозволив собі провести прес-конференцію по подіям у окрузі №94 (Київська обл.), де провладна Тетяна Засуха змагалась з опозиціонером Віктором Романюком. Тоді він повідомив, що Засуха і Романюк однаково порушували правила ведення передвиборчої боротьби", - нагадує видання.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua