Фоменко: Ми попереджали хлопців, щоб не заробляли карток за дрібниці

Середа, 20 листопада 2013, 11:25

В матчі проти Франції в грі збірної України не було цілісності.

Про це заявив головний тренер Михайло Фоменко, повідомляє "Чемпіон".

"Не дорахувалися після першої гри захисників. По-друге, забиті м'ячі - це забиті м'ячі, але треба бути готовими психологічно до гри. Важкувато нам довелося в цьому плані. Саме основне - не було в грі цілісності", - сказав він.

"Ми попереджали гравців, що буде суворе суддівство, щоб наші хлопці не заробляли картки за розмови та інші дрібниці. Але, виходить, що думали, що могли сподіватися на хлопців. Сьогодні ми майже тайм грали в меншості. Треба було міняти гру в другому таймі, але вийшла гра в одну сторону", - підсумував тренер.

Також Фоменко зазначив, що планує продовжити роботу зі збірною.

У свою чергу головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам задоволений перемогою своєї команди над національною збірною України, яка дозволила його підопічним вийти у фінальну частину чемпіонату світу 2014 року.

Нагадаємо, французи отримали перемогу з рахунком 3:2 за сумою двох матчів.

"Це була магія футболу. Чотири дні тому ми зіграли погано, дуже погано, але гравці правильно відреагували на поразку. Сьогодні ми зіграли дуже добре. Це дуже важливо для фрацузького футболу, що ми поїдемо у Бразилію майбутнього літа", - сказав він.

"Ми грали проти хорошої команди і грали з серцем і ентузіазмом. Коли у вас є ці компоненти, можна досягти багато чого", - цитує Дешама офіційний сайт ФІФА.

Українська правдаpowered by lun.ua