ВР ПРОВАЛИЛА ВСІ ПРОЕКТИ ЩОДО ЛІКУВАННЯ ТИМОШЕНКО

Четвер, 21 листопада 2013, 10:59

Верховна Рада не підтримала жодного з семи проектів щодо лікування ув'язнених за кордоном.

З Партії регіонів деякі проекти підтримав Нестор Шуфрич.

За прийняття за основу проекту Анжеліки Лабунської проголосували 194 депутати.

Також 192 голосами провладна більшість провалила проект Яценюка і інших лідерів опозиції щодо амністії Тимошенко.

Також 195 голосами провладна більшість провалила проект Сергія Міщенка щодо лікування за кордоном і не прийняла його за основу.

"У нас вибір, чи увійти в історію, чи в неї вляпатися. Хочу звернутися до ПР, виконайте свою обіцянку, коли ви говорили, що за закон Міщенка ви будете голосувати, як один. Покажіть своє обличчя. Думайте, як ви після цього вляпаєтесь в історію", - зазначив Міщенко, представляючи свій проект.

Наступним ВР голосували проект Володимира Купчака, яким він повністю скопіював відкликаний Яценюком законопроект. За проголосували 193 депутати. Під час презентації проекту Купчаком, опозиція кричала "тушка". 

ВР відмовилась підтримати за основу проект Ляшка про амністію Тимошенко. За проголосували 190 депутатів

Проект опозиції, який напрацювали представники опозицій в рамках робочої групи з врахуванням поправок ПР, підтримали 195 депутатів. 

Представляючи цей проект один з авторів Андрій Кожем'якін заявив:

"Ми дійшли до компромісів. Представники опозиційних фракцій з групи прийняли 19 пунктів, запропонованих представниками Партії регіонів, які входять у робочу групу".

"В цілому цей проект досконалий. Сьогодні Європа чекає від влади, що вона перестане здійснювати кримінальне переслідування політичних опонентів. Ухвалення цього закону, або будь-якого іншого про можливість лікування за кордоном має бути таким сигналом", - сказав він.

Фото Громадське.ТВ
Фото Громадське.ТВ

Перед цим, оголошуючи рішення фракції "регіоналка" Ганна Герман заявила, що робоча група з підготовки проект закону щодо лікування ув'язнених за кордоном має продовжити свою роботу.

"Коли ми чуємо, що президент має дати вказівку парламенту. Ставлю питання,чи розуміє Яценюк, кули ми йдемо. В Європі парламенту не дають вказівки і до таких стандартів ми повинні прагнути", - сказала вона у відповідь на заклик Яценюка, щоб той дав вказівку Парті регіонів підтримати законопроект, який дозволить підписати угоду про асоціацію.

Після провалу всіх проектів опозиція почала кричати "Ганьба".

Українська правдаpowered by lun.ua