Для євромайданів створили інтерактивну мапу. Мітинги готують у ЄС та США

Субота, 23 листопада 2013, 12:08

В мережі з'явилася інтерактивна мапа, на якій відображено усі міста, які беруть участь у акціях протесту проти рішення влади зупинити процес підготовки до асоціації з ЄС.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив автор новотворення Bogdan Tsap.

"Створив інтерактивну карту #Євромайдан з усіма містами, які брали участь", - зазначив він з проханням поширити мапу.

Фото з сайта bohdaq.name
Фото з сайта bohdaq.name

Згідно з даними карти, у Лондоні, Брюсселі, Парижі, Чехії, Італії та Канаді також планується провести евромайдани. Так, в Лондоні для участі в акції вже зареєструвалися понад 500 осіб, в Парижі - близько 150.

Акції протесту заплановані на суботу та неділю. Як повідомляє vidia.org, українців у Польщі кличуть вийти на пікет у Варшаві в неділю, 24 листопада.  Акція на підтримку угоди про асоціацію з ЄС має розпочатися о 13:30 під Посольством України у Польщі.

Також акції відбудуться у Вроцлаві та Кракові.

Фото – @Dbnmjr
Акція протесту у Кракові  23 листопада. Фото – @Dbnmjr

У Берліні акцію збирають у неділю 24 листопада о 12 годині біля Бранденбурзьких воріт.

Українці Італії також уже заявили про свій протест проти призупинення підготовки до підписання угоди про асоціацію з ЄС – перший протест відбудеться в Римі.

До протесту українців у Нью-Йорку закликає й Український конгресовий комітет Америки. У суботу о 3:30 усіх небайдужих чекатимуть під будівлею Постійного представництва України при Організації Об'єднаних Націй.

Також акції відбудуться у Пармі та Клівленді, Чикаго, Вашингтоні.

У Канаді українці збираються в Торонто. Українці Великобританії збираються у суботу о 12:00 на Парламентській площі у Лондоні. Усіх просять приходити із прапорами України та ЄС. Також українці зберуться у Брюсселі, Відні, Парижі, Ліссабоні та Талліні.

Українська правда powered by lun.ua