Львівські вузи відпустили студентів "євромайданити"

Субота, 23 листопада 2013, 23:44

Керівництво львівських вишів відкрито задекларувало свою підтримку студентству.

Як повідомляє Zaxid.net, dідповідну заяву було напрацьовано 23 листопада під час наради у Львівській обласній раді.

Основними питаннями, які обговорила університетська спільнота, стали підтримка студентів у їхній діяльності, убезпечення від можливих провокацій та організація відпрацювань пропущених занять, повідомляє прес-служба Львівської облради.

"У наших студентів яскраво виражений свободолюбивий характер. Не чекаючи на реакцію політиків, не чекаючи на підказки з боку, вони ще поза вчора ввечері вийшли на вулиці міста з протестом проти заяв Кабміну. Я переконаний, що та хвиля незгоди, яку підняли студенти у Львові, розійдеться по всій Україні. Проте не можуть не хвилювати заяви у медіа про тиск, який нібито чинить на студентів керівництво їхніх вишів", – сказав голова облради.

Ректори та проректори львівських вишів одностайно висловились у підтримку студентської спільноти.

Як зауважив перший проректор Українського католицького університету Тарас Добко? "Якщо сьогодні ми не підтримаємо студентів у їхніх ініціативах, то завтра вони ризикують стати ще одним втраченим поколінням. А ми не можемо цього допустити".

У результаті зустрічі керівники вишів напрацювали варіант колективного звернення, в якому відкрито задекларували свою підтримку та сприяння студентам Львова.

"Ті, хто їде на Євромайдан в Київ - це вважатимуть поважною причиною пропуску пар. Так сказали в ректораті", - зазначили у ЛНУ.

Координаційна рада Євромайдану у Львові закликає студентів повідомляти про будь-які факти тиску на молодь з боку адміністрації вишів на сторінці у Facebook або за телефоном 098-8888-781.powered by lun.ua