Чечетов: Наш президент — найбільш демократична людина у світі!

Понеділок, 25 листопада 2013, 09:26

У Партії регіонів впевнені, що влада не розглядає силового сценарію щодо демонстрантів і не буде перешкоджати проведенню мітингів напередодні саміту у Вільнюсі.

Про це пише Комерсант-Україна з посиланням на депутата ПР Михайла Чечетова.

"Влада не буде розганяти демонстрацію. Нехай люди посидять на Майдані, якщо їм немає чого робити", - сказав Чечетов.

"А навіщо розганяти? Багато приїхали з інших міст, нехай погуляють по Києву, головне щоб у центрі не смітили",- заявив він.

За його словами, проведення недільних акцій, навпаки, свідчить про високий рівень демократії в Україні. "Те, що в нас проходять демонстрації, говорить про те, що наш президент — найбільш демократична людина у світі!" — зазначив депутат. 

У ПР очікують, що в понеділок виступи в Києві й інших містах підуть на спад.

"Ті, хто може вийти на мітинг у робочий час, це — безробітні і студенти, які й утекли з пар. Звичайні люди, які у неділю відвідали мітинги, у понеділок підуть на виробництво й в офіси, тож з понеділка в місті буде спокійно",- заявила заступник глави фракції ПР Олена Бондаренко.

За її словами, більшість мітингувальників з Майдану й Михайлівської площі — це "люди, які приїхали в Київ на один день — неділя, і в більшості випадків, залишатися довше не збиралися".

"Розгін демонстрацій буває тільки тоді, коли порушується громадський порядок. Я не пам'ятаю, щоб у нас хтось розганяв мітинги навмисно. Дуже багато чого в таких випадках залежить від того, чи зможуть організатори мітингу удержати ситуацію під контролем",- резюмувала Бондаренко.

Між тим, в Одесі у понеділок вже розігнали євромайдан.

Спроби знести Евромайдан також були й у Миколаєві.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!