Українці – пішаки у грі Януковича, перспектива України у ЄС – "тухле захолустя" - Доренко

Середа, 27 листопада 2013, 21:23

Російський журналіст Сергій Доренко обізвав Україну "тухлим захолустям", а українців - пішаками у грі президента Віктора Януковича та екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

У своєму відеоблозі "Репліка" Доренко заявив: "Мені з Києва телефонують: бачили, скільки у нас людей на вулицях?".

"Хлопці, та ви заганяєте свого Януковича в глухий кут. Ви руйнуєте надію на євроінтеграцію. Спробуйте проаналізувати.Януковіч не хоче щиро і послідовно союзу з Росією, Янукович щиро і послідовно хоче євроінтеграції. Він доводив це щодня, а тепер раптом - осікся. Чому? Тому що Янукович хоче не просто євроінтеграції, він хоче такого зближення з Європою, яке йому, Януковичу, піде в плюс", - зазначає Доренко.

"Він хоче ... в'їхати до Європи як герой. Хоче в'їхати відразу - і в Європу, і в підручники історії і в новий президентський термін з 2015 року", - заявив Доренко.

За його словами, "Янукович дав зрозуміти європейцям, що пов'язати звільнення Тимошенко і євроінтеграцію не вдасться".

"У мене питання до українців - ви до Європи хочете або вам просто подобатися гавкатися з Януковичем? У практичній площині питання стоїть так - ви пішаки у грі Юлії Тимошенко, і тоді Янукович в Європу не піде в чужій грі. Або ви пішаки Януковича і даєте йому зробити свою єврогру? Справа йде рівно так - ви в обох іграх пішаки. Просто гра в Януковича прискорить процес євроінтеграції, а гра в Тимошенко відкладе цей процес", - заявив Доренко.

Підсумовуючи, він зазначив: "Ще одна маленька деталь: напів-вступивши до Європи, ви як були захолустям, так і залишитеся".

"Я думаю, що ваша доля, милі брати - бути тухлим захолустям", - підсумував Доренко.

Українська правдаpowered by lun.ua