Гриценко: Змінити владу можуть триста тисяч демонстрантів

П'ятниця, 29 листопада 2013, 13:44

Змінити владу мирним шляхом можуть триста тисяч людей, які готові стояти на Печерських пагорбах 10-15 днів, з них мінімум сто тисяч повинні бути готовими стояти вночі.

Про це заявив в ефірі "Радіо Свобода" депутат від "Батьківщини" Анатолій Гриценко.

"Це потребує організації харчування, обігріву, охорони, медичної допомоги, інформаційних і багато інших питань треба вирішити. Якщо говорити про харчування, то не можна розраховувати, що хтось щось принесе, це вартуватиме з десяток мільйонів гривень кожного дня", – зауважив він.

На думку Гриценка, прем’єр Микола Азаров не мав юридичного права зупиняти підготовку до підписання угоди про асоціацію, бо повноваження уряду обмежувалось парафуванням цього документа.

А президент Віктор Янукович міг підписати угоду всупереч рішенню уряду, каже Гриценко. Тому аргумент, що дії президента у Вільнюсі продиктовані українським законодавством, не мають під собою підстав, наголосив депутат.

29 листопада Україна не підписала на саміті у Вільнюсі угоду про асоціацію з ЄС.

Люди, які зібралися на майдані Незалежності в Києві зустріли це повідомлення вигуками "Ганьба!".

Партія регіонів влаштувала альтернативний мітинг на Європейській площі - на підтримку курсу президента й уряду. Біля Маріїнського палацу зібралися кілька тисяч "молодиків спортивної зовнішності".powered by lun.ua