На сайті Білого дому просять підтримати повалення української влади

Субота, 30 листопада 2013, 11:51

На сайті Білого дому зареєстрована нова петиція з проханням підтримати народ України в мирному поваленні нинішнього уряду.

Така петиція з'явилася ввечері в п'ятницю.

"Підтримайте народ України в мирному поваленні нинішнього уряду. Нинішній уряд України корумпований і не думає про людей", - сказано у тексті.

"Країна має жахливі дорожні умови, велика кількість людей, що живуть за межами бідності, чиновники та їхні сім'ї стоять над законом", - йдеться в документі.

"Президент України і правляча партія масово розікрали державний бюджет, обманюють людей, і неодноразово демонстрували своє зверхнє ставлення до них. Вони не виконують своїх обов'язків", - наголошується у петиції.

 

Останньою краплею автори документа називають "відмову від президента Віктора Януковича підписати угоду про асоціацію з ЄС".

"Ми просимо підтримати Україну у поваленні нинішньої влади мирним шляхом, проведення демократичних виборів в новий парламент і притягнути до відповідальності всіх присутніх осіб, винних у державній владі", - сказано в петиції.

Станом на ранок 30 листопада документ підтримали понад 13 тисяч людей.

Для того, щоб Білий дім розглянув петицію під нею повинні підписатися 100 тисяч чоловік.

Раніше повідомлялося, що петицію, у якій міститься прохання до адміністрації президента США запровадити санкції проти президента України Віктора Януковича за відмову від підписання Угоди про асоціацію з ЄС  підписало вже більше 100 тисяч людей.

Для того, щоб США розглянули звернення, воно мало зібрати 100 тисяч підписів до 26 грудня 2013 року.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!