УДАР: Янукович став співучасником злочину

П'ятниця, 8 листопада 2013, 16:43

Підписавши закон про внесення змін до податкового кодексу, президент Віктор Янукович став співучасником грубого порушення закону "Про регламент" і фальсифікацій.

Про це заявили у партії "УДАР", коментуючи підписання президентом поправок, які можуть заборонити Кличко балотуватися у президенти.

У партії нагадали, що "цей законопроект був ухвалений без обговорення в сесійній залі, що є порушенням регламенту Верховної Ради", який є законом.

"Перед тим відбулася фальсифікація рішення профільного комітету, коли в зал були внесені правки до документу, за які профільний комітет не голосував", - наголошують в "УДАРі". 

"Ці поправки "протягували" з політичних мотивів - для можливого тиску на лідера "УДАРу",  який сьогодні має найвищі шанси перемогти Януковича на виборах президента", - підкреслили в партії.

"Але влада знову промахнулася - немає підстав, які перешкодили б Віталію Кличку взяти участь у президентських виборах 2015 року", - йдеться в заяві.

24 жовтня більшість проголосувала за поправки про те, що особа, яка має право на постійне проживання на території іноземної держави, вважається такою, що не проживає в Україні.

Ці поправки, як вважають в "Ударі" можуть бути використані для заборони участі Віталія Кличка у виборах президента.

1 листопада, депутат від "Батьківщини" Ігор Бриченко дав свідчення в МВС про фальсифікацію поправок до Податкового кодексу.

Окрім того, він не заперечував, що дійсно є автором 31 поправки до законопроекту, але зазначає: "тих двох поправок, які нібито стосуються Віталія Кличка, я не вносив і на засіданні комітету вони не розглядалися".

Міліція почала розслідування на предмет фальсифікацій. У четвер слідче управління міліції Києва закрило кримінальне провадження щодо можливої фальсифікації тексту законопроекту про зміну Податкового кодексу.

Детальніше про історію з "поправками Кличка" можна прочитати тут.

Українська правдаpowered by lun.ua