Богословська: ПРОВОКАЦІЇ НА БАНКОВІЙ МОГЛА ОРГАНІЗУВАТИ ВЛАДА

Неділя, 1 грудня 2013, 15:34

Інна Богословська, яка заявила про вихід з Партії регіонів, заявляє, що провокації на Банковій можуть бути організовані Партією регіонів.

Про це вона повідомила в коментарі Українській правді.

"У мене є очевидець. Він бачив, що у готелі Київ живуть ці люди, їм платять по 250 гривень", - сказала вона.

Два дні тому помічник мого чоловіка, який є народним депутатом і працює в готелі Київ, бачив, що там величезна купа накачаних хлопчиків там тусуються весь час і ділять мішки з грошима", - сказала вона.

"Це ті ж люди, які спортом займаються і в Маріїнському сквері стояли Я впевнена, що це та технологія, яку ми побачили вже 18 травня і тоді вже була влаштована владою. І за ті масові акції відповідає Андрій Клюєв", - сказала Богословська.

Крім того, вона додала, що на Банковій задіяна партія, яка "завжди була пов’язана з Медведчуком і російськими грошима". Як відомо, на Банковій під час сутичок бачили лідера партії Братство Дмитра Корчинського, який керував провокаторами.

За словами Богословської, ще рік тому в Партії регіонів розглядали можливість використання в провокаціях футбольних фанів.

Вона також згадала, що рік тому вона спілкувалася з провладним політтехнологом, який говорив, що потрібно використовувати футбольних фанів. Він говорив, що це легко використовувати, бо вони агресивно налаштовані, мають мережу.

"Я чула, як ці люди зараз співали гімн, саме так вони співають його на стадіонах", - додала вона.

"Я впевнена, що це технологія влади", - наголосила Богословська.

Вона також висловила упевненість, що ці провокації розігруються за підтримки Кремля і "руками Медведчука та політтехнологів".

Вона також впевнена, що президент Росії Володимир Путін "буде розігрувати в Україні сценарій який розіграла в Молдові з Придністров'ям, і Грузії, де за рахунок внутрішнього громадського протистояння Росія відшматовує території".

"Хочу нагадати інтерв’ю радника Путіна – Іларіонова, який казав, що мрією Путіна є забрати частку України до Росії", - додала вона.

Як відомо, на Банковій у неділю бачили лідера Братства Корчинського, який діє на боці ПР, принаймні під час виборчих кампаній.

Під час штурму на Банковій постраждали українські й іноземні журналістиФоторепортаж про те, як відбувалися сутички між мітингувальниками та "Беркутом", можна побачити тут.

Українська правда

"Українська правда" в Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування

Читайте УП В Google News