Депутату від Свободи і УДАРівцю пошкодили машини

Четвер, 12 грудня 2013, 15:12

Керівнику молодіжного крила УДАРу Дмитру Білоцерковцю у четвер пошкодили машину у Севастополі, де він мешкає.

За його словами, у четвер вдень в його машині прокололи всі чотири колеса, а також написали на авті "Удар за Майдан".

"Я вважаю, що це зробили люди, які насамперед знають, що я перебуваю на Євромайдні з першого дня. Це зробили ті люди, які розуміють, що моя позиція на Майдані допомагає український громадянам досягнути мети", - сказав він.

"А через такі маленькі капості мене просто намагаються залякати", - додав Білоцерковець.

 
 

Раніше про підпал машини заявив свободівець Ігор Швайка, передають Українські новини з посиланням на  прес-службу "Свободи".

Відповідно до повідомлення, близько 1:00 у четвер невідомі підпалили автомобіль депутата, що згорів дотла й не підлягає відновленню - залишився тільки кузов.

На місце події було викликано міліцію й пожежників, також з'явилися й свідки події.

Зі слів свідків, до будівлі, біля якої був припаркований автомобіль депутата, під'їхав автомобіль із увімкненими фарами.

З нього вийшли двоє з пакетами й ходили навколо.

Після того, як автомобіль зайнявся, невідомі втекли з місця злочину.

У повідомленні сказано, що Швайка розцінює підпал як помсту з боку "добкіних" і "януковичів" за активну діяльність націоналістичного об'єднання в Харківській області.

Швайка повідомив Українським Новинам, що він у момент події перебував у пологовому будинку зі своєю дружиною й новонародженою дочкою Іванкою, яка народилася 11 грудня.

Ввечері його привіз туди на автомобілі Mitsubishi L200, що належить Швайці, брат його дружини, котрий потім відвіз додому тещу Швайки, яка була в пологовому будинку.

Про те, що машина горить, йому повідомила по телефону теща.powered by lun.ua