Кожара: уряд не розглядав питання введення НС

Четвер, 12 грудня 2013, 18:09

Питання введення надзвичайного стану в країні через загострення внутрішньополітичної ситуації не розглядалося.

Про це заявив міністр закордонних справ Леонід Кожара в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" у четвер.

"Я не чув, щоб таке питання піднімалося. І оскільки такі питання вирішуються публічно, воно ніде не піднімалося це питання", - сказав міністр.

Він також зазначив, що внутрішньополітична ситуація впливає на міжнародне становище України.

"Звучить багато заяв, приймаються резолюції. Головна їх суть в тому, що практично всі підтримують курс України на євроінтеграцію, точно так само, як і уряд", - підкреслив Кожара.

Міністр визнав, що міжнародна спільнота висловила засудження діям правоохоронних органів в ніч на 30 листопада на Майдані Незалежності.

Разом з тим, запевнив міністр, зараз компетентними органами проводиться розслідування, і винні понесуть покарання.

"Генпрокуратура зараз проводить слідство, хотілося б, щоб воно завершилося швидше. Я, як голова ОБСЄ, зробив заяву кілька днів тому і закликав до якнайшвидшого об'єктивного розслідування цієї справи", - підкреслив він.

Відповідаючи на запитання щодо того, чи бував він сам на Майдані, глава МЗС відповів: "Ні, я не ходив на Майдан. Дуже багато причин".

"По-перше, я не піду на Майдан, хоча багато гасел, які висуваються мітингувальниками, мені зрозумілі і близькі, бо це частина моєї роботи. Але я не піду тому, що на сьогоднішній день Майдан очолила опозиція, на відміну від перших днів Майдану, коли це був народний протест", - сказав глава дипвідомства.

На його думку, опозиція в чомусь маніпулює Майданом, розпалює пристрасті, і міністр не хоче бути "учасником тих подій, які все більше і більше нагадують антиурядові дії".

"Плюс, у мене немає часу, все розписано буквально по хвилинах", - додав він.powered by lun.ua