Янукович хоче бачити на круглому столі студентів

П'ятниця, 13 грудня 2013, 14:15

Президент Віктор Янукович підтримав ініціативу представників студентської молоді щодо їхньої участі в круглому столі "Об’єднаємо Україну".

Відповідну заяву він зробив під час зустрічі зі студентською молоддю п'ятницю, повідомляє його прес-служба.

Під час зустрічі координатор Студентської ради міста Києва Артем Нікіфоров звернувся до Януковича з проханням щодо участі студентів у круглому столі.

"Нам здається, що студенти повинні бути рівноправно представлені за цим круглим столом. Не в контексті участі від політичних громадських організацій чи наближених до тих чи інших політичних течій, а просто студенти", - сказав Нікіфоров.

Янукович таку ініціативу підтримав.

Як відомо, у п'ятницю Віктор Янукович візьме участь у засіданні загальнонаціонального круглого столу "Об’єднаємо Україну", який ініційований екс-президентом Леонідом Кравчуком.

Майдан ухвалив рішення направити лідерів трьох опозиційних партій до палацу "Україна" для участі у круглому столі за участю Віктора Януковича.

Як відомо, Студентську раду міста Києва було створено у 90-х роках, але у 2013 році під тиском міністерства освіти їй обрали нового голову Нікіфорова і змусили студентів визнати його.

Українська правдаpowered by lun.ua